Konsultant SRM

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2017-07-30

Ogłoszenie w: Poznań

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – międzynarodowego dostawcy pakietu rozwiązań w środowisku SAP oraz usług outsourcingowych w IT - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Poznań
Stosunek pracy: Współpraca B2B

Zadania:
  • przygotowanie plików do migracji danych na podstawie template’u od klienta oraz ustaleń z klientem;
  • wsparcie funkcjonalne programisty podczas przygotowywania raportu do migracji;
  • przygotowanie dokumentacji funkcjonalnej;
  • obsługa funkcjonalna migracji danych na 3 systemy: deweloperski / testowy / produkcyjny;
  • uczestnictwo w telekonferencjach i ustaleniach z klientem.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie na stanowisku konsultanta SAP SRM;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy i doświadczeń innym członkom zespołu.

Oferujemy:
  • wysokie wynagrodzenie;
  • możliwość pracy częściowo zdalnej;
  • pracę z utalentowanymi ludźmi w przyjemnym otoczeniu;
  • współpracę w międzynarodowym środowisku;
  • rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej;
  • benefity: pakiet medyczny i sportowy.