Konsultant / Wdrożeniowiec ds. systemów ERP

Dodane przez:

Zdjęcie Grupa Most Wanted

Grupa Most Wanted

Firma

Data utworzenia: 2016-02-17

Ogłoszenie w: Białystok

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy, która świadczy usługi informatyczne z wykorzystaniem najnowszych technologii. poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Obowiązki

Obowiązki

- Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za konfigurację systemu oraz analizowanie potrzeb klienta
Wymagania

Wymagania

- doświadczenie we wdrożeniach oprogramowania dla przedsiębiorstw - znajomość oprogramowania Comarch ERP w tym modułu Produkcja ERP XL - mile widziane doświadczenie we wdrożeniach innych modułów produkcyjnych - bardzo dobra organizacja czasu pracy - prawo jazdy kat. B - kreatywność i samodzielność
Oferta

Co oferujemy?

- stabilne warunki zatrudnienia - pracę w młodym, dynamicznym zespole
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)