Konsultant-Wdrożeniowiec Systemu Eskulap - systemy informatyczne do branży medycznej

Data utworzenia: 2016-01-20

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, firmy oferującej systemy informatyczne dla służby zdrowia, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje super zadania:

  • Wdrożenia systemu Eskulap dla szpitali i instytucji medycznych oraz:
  • Analizowanie wymagań klienta
  • Konfigurowanie systemu
  • Prace wdrożeniowe, w tym szkolenia i przygotowanie dokumentacji

 Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemu Eskulap lub innych związanych z branżą medyczną
  • Znajomość innych systemów lub doświadczenie we wdrożeniach
  • Umiejętność prezentacji proponowanych systemów
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane osoby po studiach informatycznych)

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • Mile widziana znajomość bazy danych MS-SQL oraz języka zapytań SQL

 Firma oferuje:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Współpracę w ramach umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, samochód służbowy lub rozliczanie na podstawie delegacji)
  • Możliwość rozwoju