Konsultant Wdrożeniowy (rozwiązania e-Commerce)

Data utworzenia: 2016-02-18

Ogłoszenie w: Katowice

Dla naszego Klienta, ogólnopolskiego integratorora, specjalizującego się w kompleksowych rozwiązaniach informatycznych w szczególności dla sektora utilities oraz przemysłu, obecnie poszukujemy ososby na stanowisko:

miejsce pracy: Katowice

 Zadania:

  • Wdrożenie sklepu internetowego u Klienta oraz kontrolowanie poprawności jego funkcjonowania,
  • Analiza i doprecyzowywanie wymagań biznesowych,
  • Testowanie i integracja rozwiązań w zakresie obsługi transakcji elektronicznych,
  • Współpraca z zespołem wdrożeniowym po stronie Klienta,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i funkcjonalnej,
  • Przeprowadzanie warsztatów i szkoleń dla użytkowników końcowych.

 Nasze super wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie tworzenia i prowadzenia sklepu internetowego,
  • Znajomość specyfiki sprzedaży e-Commerce i jej uwarunkowań,
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi e-Commerce i umiejętność ich efektywnego zastosowania,
  • Dużym atutem będzie doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii komunikacji w obszarze systemów sprzedaży e-Commerce,
  • Znajomość narzędzi i trendów marketingu internetowego,
  • Praktyczna wiedza z obszaru reklamy, marketingu, PR,
  • Nastawienie na osiąganie postawionych celów,
  • Kreatywność, inicjatywa,
  • Otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów.

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Udział w prestiżowych projektach wdrożeniowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłe podnoszenie kwalifikacji,
  • Przyjazną atmosferę w pracy.