Konsultant wdrożeniowy systemów finansowo-księgowych - system LEO

Data utworzenia: 2016-01-21

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, wiodącej firmy dostarczającej rozwiązania IT dla branży finansowej, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje super zadania:

  • samodzielne prowadzenie projektów informatycznych związanych z produktami firmy
  • instalacja i konfiguracja systemu LEO
  • instalacja i konfiguracja systemów bazodanowych (InterBase, Oracle)
  • serwis u klienta
  • przeglądy serwisowe systemu LEO

 Oczekiwania:

  • znajomość teorii relacyjnych baz danych
  • znajomość systemów bazodanowych ORACLE i Interbase
  • znajomość SQL
  • znajomość systemów operacyjnych
  • podstawowa znajomość zagadnień finansowo-księgowych
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie technicznym
  • wykształcenie co najmniej średnie o profilu technologicznym

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • doświadczenie w realizacji wdrożeń informatycznych
  • wiedza z zakresu księgowości lub doświadczenie we wdrożeniach systemów księgowych

 Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawą pracę
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych, szkolenia
  • miłą atmosferę w stabilnym zespole
  • wyjazdy integracyjne
  • atrakcyjny pakiet socjalny