Konsultant wdrożeniowy systemu ENOVA

Data utworzenia: 2016-01-20

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, firmy świadczącej usługi księgowe i biznesowe, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Realizowane zadania:

  • Wdrażanie Systemu Enova - głównie moduł FK
  • Prowadzenie szkoleń indywidualnych i grupowych dla użytkowników końcowych w zakresie korzystania z Systemu Enova
  • Doradztwo w zakresie oprogramowania i sprzętu komputerowego
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej
  • Wsparcie klientów po rozpoczęciu użytkowania Systemu Enova

 Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie informatyki lub ekonomii
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość oprogramowania i sprzętu komputerowego
  • Znajomość zagadnień finansowo-księgowych lub kadrowo-płacowych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość bazy danych MS-SQL
  • Umiejętność profesjonalnej obsługi klienta
  • Umiejętność przeprowadzenia analizy biznesowej potrzeb Klienta
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
  • Wysoka motywacja do pracy oraz orientacja na realizację wyznaczonych celów
  • Umiejętność pracy w stresie
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP i programowanie raportów

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oraz pakiet świadczeń socjalnych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę na pełny etat