Konsultant wdrożeniowy systemu ERP

Data utworzenia: 2016-03-15

Ogłoszenie w: Chorzów

Dla naszego Klienta, jednego z liderów na rynku systemów ERP, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Chorzów

 Twoje super zadania:

  • Udział w projektach wdrożeniowych zintegrowanego systemu zarządzania
  • Analiza procesów biznesowych i projektowanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta
  • Konfigurowanie funkcjonalności systemu
  • Tworzenie dokumentacji wdrożeniowej

 Oczekiwania:

  • Podstawowa umiejętności programowania w C#/Visual Basic
  • Doświadczenie we wdrożeniach systemów klasy ERP
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji wdrożeniowej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych
  • Determinacji, terminowości i konsekwencji w działaniu
  • Wysokiej samodzielności i bardzo dobrej organizacji czasu

 Mile widziane:

  • Doświadczenie we wdrożeniach systemów SIMPLE ERP
  • Praktyczna znajomość procesów biznesowych z obszarów (finanse i księgowość, logistyka, sprzedaż lub produkcja)

 Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość szybkiego rozwijania swoich kompetencji
  • Pracę w zespole ekspertów
  • Udział w interesujących projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Profesjonalne środowisko pracy