Koordynator CAD/CAM/BIM

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2017-10-09

Ogłoszenie w: Białystok

Kogo szukamy?

Zadania osoby zatrudnionej:

  • dostosowywanie do potrzeb oprogramowania CAD HSBcad działającego w środowisku Autodesk Autocad Architecture
  • poprawienie współpracy oprogramowania CAD z urządzeniami CAM/CNC pracującymi w Fabryce Domów
  • dostosowywanie do potrzeb oprogramowania BIM Autodesk Revit i pomoc w wymianie danych pomiędzy programami
  • bieżąca pomoc projektantom poprzez kontaktowanie się z producentami i dostawcami poszczególnych programów
  • poszukiwanie usprawnień, ułatwień i innowacji BIM/CAD/CAM

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości AutoCAD (warunek konieczny)
  • mile widziana znajomość TSL w HsbCAD
  • wykształcenie technicznego
  • znajomości tematu BIM oraz wiedzy ogólnobudowlanej
  • znajomość technicznego języka angielskiego na poziomie niezbędnym do komunikacji z producentami software’u

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się organizacji
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji