Koordynator działu IT_Infrastruktura zakładu producyjnego

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-06-13

Ogłoszenie w: Sosnowiec

Kogo szukamy?

Opis stanowiska / Job description:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • wsparcie użytkowników pierwszej linii oraz kadry technicznej w zakresie systemów śledzenia produkcji, obsługi sprzętu komputerowego, drukarek, sieci
  • administrowanie serwerami Windows 2003, 2008, 2012, 2016 oraz Linux z rodziny Debian
  • administrowanie oraz rozwój serwerów Microsoft SharePoint 2013
  • instalowanie, konfigurowanie oraz aktualizowanie oprogramowania pod systemy Windows oraz Linux
  • monitorowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych związanych z infrastrukturą informatyczną
  • serwisowanie sprzętu komputerowego
  • mentoring dla pozostałych członów zespołu

Oferujemy / We offer:

Pracodawca oferuje pracę w stabilnej organizacji w międzynarodowym środowisku oraz pakiet benefitów( opieka medyczna, karta sportowa, premie wakacyjne oraz świąteczne.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszam do aplikowania oraz kontaktu telefonicznego pod numerem: 663 322 422.

Kogo szukamy / Profile description:

Od Kandydatów aplikujących na to stanowisko oczekujemy:

  • znajomości relacyjnych baz danych MSSQL(2008, 2012, 2016) lub Oracle(11g) w zakresie instalacji, konfiguracji, administracji
  • znajomości C# oraz .NET Framework(asp.net, web api, windows forms, wpf), tworzenie nowych rozwiązań, modyfikacja istniejących
  • znajomości podstawowych wzorców projektowych oraz umiejętność ich stosowania
  • znajomości systemów operacyjnych z rodziny Windows(98, XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10);
  • mile widziana znajomość Power Shell
  • znajomość zagadnień związanych z drukarkami termicznymi
  • znajomość zagadnień związanych z systemami śledzenia produkcji(MES), rozwój i dostosowywanie ich do wymagań biznesowych
  • podstawowa znajomość VMware, Active Directory oraz Group Policy
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem sieci informatycznych
  • dobra znajomość języka angielskiego