Koordynator procesów ITIL

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2017-07-31

Ogłoszenie w: Warszawa

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – z sektora ubezpieczeniowego – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Koordynatora procesów ITIL

Lokalizacja: Warszawa
Realizacja: współpraca długofalowa
Stawka: 80 - 90 PLN netto + VAT / h

Zadania:
  • Koordynowanie procesów ITIL ze szczególnym uwzględnieniem procesu zarządzania poprawkami (Patch Management)
  • Bieżący monitoring procesu
  • Ścisłą współpracę z innymi obszarami IT: wdrożenia, architektura, bezpieczeństwo, utrzymanie systemów i infrastruktury IT
  • Aktywne monitorowanie wersji zainstalowanego oprogramowania
  • Weryfikowanie dostępnych wersji oprogramowania oferowanych przez producentów

Wymagania:
  • Wykształcenia wyższego, preferowany kierunek - informatyka
  • Doświadczenia zawodowego w zarządzaniu projektami i procesami ITIL, w szczególności Change Management oraz Patch Management
  • Doświadczenia w zakresie zarządzania procesem wdrożeń poprawek: planowanie wdrożeń, monitorowanie przebiegu procesu, raportowanie, reagowanie na sytuacje niepożądane i eskalacja, wykonywanie usprawnień w procesie
  • Wiedzy z zakresu optymalizacji procesów IT: określanie kryteriów pomiaru, porównywania wyników, określanie i wdrażanie działań korygujących
  • Wiedzy technicznej z zakresu wdrażania poprawek bezpieczeństwa w warstwach technologicznych takich jak: system operacyjny, baza danych, aplikacja
  • Zaawansowana znajomość programu Excel oraz składni SQL

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.