Lead Technical Java Architect

Data utworzenia: 2016-12-20

Ogłoszenie w: Kraków

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Dla naszego Klienta, dużej firmy outsourcingowej, szukamy osoby na stanowisko

miejsce pracy: Kraków

 Twoje super zadania:

  • Tworzenie architektury rozwiązań
  • Projektowanie i wyznaczanie kierunków implementacji w realizowanych aplikacjach
  • Dokumentowanie projektów
  • Dbałość o najwyższą jakość kodu, przeglądy kodu w ramach projektu
  • Współtworzenie standardów technicznych
  • Czynny udział w kluczowych pracach programistycznych
  • Kontakt z klientem

 Nasze super wymagania:

  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość Java
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane informatyczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy, metodyczność, samodzielność i skrupulatność

 Firma oferuje:

  • umowa B2B
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwości rozwoju,
  • praca w dużej firmie o uznanej marce.
  • nowoczesne biuro
  • możliwość pracy częściowo zdalnej