Lider techniczny / specjalista ds. bezpieczeństwa / integrator

Data utworzenia: 2017-03-22

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, jednego z liderów na polskim rynku bezpieczeństwa IT, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektów w obszarze bezpieczeństwa teleinformatycznego,
  • udział w projektach i wdrożeniach systemów teleinformatycznych,
  • opiniowanie i konsultacje projektów teleinformatycznych pod kątem bezpieczeństwa,
  • przeprowadzanie audytów i testów bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych,
  • zarządzanie bezpieczeństwem systemów teleinformatycznych,
  • prowadzenie analiz i przygotowywanie raportów z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego,
  • wsparcie techniczne w procesie sprzedaży i przygotowaniu ofert.

 Od Kandydatów wymagamy:

  • wykształcenie wyższe informatyczne, telekomunikacyjne lub pokrewne,
  • praktyczna znajomość zagadnień bezpieczeństwa poparta minimum 3 letnim doświadczeniem w pracy w obszarze bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych,
  • dobra znajomość rynku rozwiązań i usług teleinformatycznych,
  • znajomość zagrożeń sieciowych oraz systemów i technologii bezpieczeństwa (np. Firewall, IPS/IDS, VPN),
  • znajomość rozwiązań wiodących producentów (np. Cisco Systems, Checkpoint, Juniper, Microsoft, Fortinet, F5 i innych),
  • dobra znajomość typowych usług sieciowych oraz umiejętność administrowania systemami Unix,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów wdrożeniowych w wymienionych wyżej obszarach kompetencji,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność dokumentowania i samodzielnego prezentowania wyników pracy.

 Dodatkowe atuty:

  • znajomość systemów i technologii sieci SAN (macierze, biblioteki taśmowe, przełączniki FC),
  • znajomość technologii i systemów backupu i archiwizacji,

dobra znajomość i umiejętność administrowania systemami i głównymi aplikacjami Windows,

  • posiadanie certyfikatów dokumentujących wiedzę z zakresu wymienionych wyżej technologii i rozwiązań teleinformatycznych ze szczególnym uwzględnieniem systemów bezpieczeństwa,
  • posiadanie aktualnego poświadczenia bezpieczeństwa osobowego,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • umiejętność przeprowadzania publicznych prezentacji.