Lider zespołu Scrumowego - Scrum Master

Data utworzenia: 2016-01-28

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie i sprawny przebieg procesów metodyki
  • Nadzorowanie postępów zespołu i ich raportowanie
  • Komunikacja z Właścicielem Produktu, użytkownikami i innymi zespołami
  • Usuwanie przeszkód występujących w codziennej pracy zespołu
  • Praca nad doskonaleniem procesu tworzenia oprogramowania i rozwoju zespołu przy pomocy wiedzy na temat metodyki Agile
  • Coaching członków zespołu

 Nasze wymagania:

  • Znajomości zwinnych metodologii zarządzania projektami (Agile, Scrum i Kanban oraz Lean)
  • Praktycznej znajomość procesów tworzenia i testowania oprogramowania
  • Umiejętności komunikacji z zespołem programistów i otoczeniem biznesowym
  • Charyzmy oraz wysokiej motywacji w wykonywaniu codziennych obowiązków
  • Doświadczenia w prowadzeniu projektów związanych z wytwarzaniem oprogramowania

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • Wzorcy projektowych
  • Obietowego języka programowania
  • Wykorzystywania relacyjnych i obiektowych baz danych

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
  • Udział w realizacji dużych projektów informatycznych
  • Komfortowe warunki i przyjazną atmosferę pracy
  • Współfinansowana karta Multisport