Menadżer ds. Sprzedaży

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Rzeszów

Dla naszego Klienta, jednej z największych firm z branży TSL w Polsce i Europie, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Rzeszów

 Twoje zadania:

  • Sprzedaż B2B usług i rozwiązań logistycznych,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na wyznaczonym obszarze geograficznym,
  • Utrzymanie doskonałych relacji z pozyskanymi klientami,
  • Pro-aktywny udział w rozwoju usług oferowanych przez pracodawcę,
  • Wyszukiwaniu i analiza potrzeb potencjalnych Klientów oraz informacji o działaniach konkurencji,
  • Identyfikacja obecnych jak i przyszłych potrzeb Klientów,
  • Tworzenie ofert oraz wycen handlowych,
  • Prowadzenie procesów negocjacji handlowych,
  • Współtworzenie dedykowanych usług dla nowych klientów (transport inter-modalny ...)
  • Finalizowanie umów sprzedażowych z Klientami,
  • Realizacja wyznaczonego planu sprzedaży,
  • Odpowiedzialności za własne wyniki sprzedaży,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów i partnerów pracodawcy

 Nasze super wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży usług B2B w jednym z sektorów - TSL/FMCG/Automotive itp.,
  • Doświadczenie w sprzedaży usług logistycznych w dużej, sieciowej firmie z rynku TSL - preferowane firmy międzynarodowe będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobrej znajomości rynku usług TSL i kluczowych klientów z różnych sektorów,
  • Umiejętność skutecznej finalizacji procesów sprzedażowych,
  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe usług i produktów,
  • Umiejętność budowy dobrych relacji zarówno z klientami zewnętrznymi jak i wewnątrz organizacji,
  • Doskonałe zrozumienie procesów logistycznych (zarówno wewnętrznych jak i po stronie klienta),
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Znajomości MS Office,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Doskonała umiejętności pracy w zespole,
  • Silnej motywacji do działania,
  • Chęć podejmowania wyzwań i uczestniczenia w licznych szkoleniach,
  • Systematyczności,
  • Prawo jazdy kat. "B'.

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmię,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie),
  • Niezbędna narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód),
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Pakiet zajęć sportowo-rekreacyjnych (Multisport),
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Samodzielność w wykonywanych obowiązkach.