Microsoft Dynamics AX (X/X++) - Architekt/Progrmista

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Poznań

Dla naszego klienta, firmy o ugruntowanej pozycji, istniejącej na rynku od wielu lat, dostarczającej rozwiązania IT klasy ERP (Microsoft Gold Partner) szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: praca zdalna, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Lublin, Kraków, Białystok, Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Bydgoszcz, Olsztyn, Toruń, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Chorzów, Bytom

 Twoje zadania:

  • Tworzenie i wdrażanie zmian w funkcjonalnościach systemu MS Dynamics AX
  • Programowanie w środowisku Microsoft Dynamics AX i Microsoft Visual Studio
  • Współpracę z zespołem konsultantów w przygotowywaniu rozwiązań dla klienta

 Wymagania:

  • Znajomości programowania w systemie Microsoft Dynamics AX (X/X++)
  • Doświadczenia w programowaniu / budowaniu rozwiązań informatycznych popartego przykładowym projektem rozwiązania lub aplikacji dołączonym do CV
  • Umiejętności zbierania i doprecyzowywania wymagań użytkowników
  • Umiejętności projektowania i wykonywania rozwiązań oraz szkolenia użytkowników w zakresie jego wykorzystania
  • Dobra znajomość technologii MS SQL Server lub SharePoint będzie dodatkowym atutem kandydata
  • Wyższego wykształcenia o profilu informatycznym
  • Dobrej znajomości języka angielskiego

 Proponujemy:

  • Pracę w dynamicznej, ceniącej indywidualność firmie z branży IT
  • Ciekawe wyzwania i możliwość budowania naszej organizacji
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz profesjonalne narzędzia pracy
  • Dużą samodzielność i niezależność
  • ...i wiele innych, o których przekonasz się na spotkaniu