Mid Java Developer

Data utworzenia: 2017-03-10

Ogłoszenie w: Białystok

Opis: Dla naszego Klienta firmy specjalizującej się w tworzeniu najwyższej jakości rozwiązań IT poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Białystok

 Na zatrudnioną osobę będą czekały następujące zadania:

  • Praca przy rozwoju aplikacji webowych z wykorzystaniem technologii Java i pokrewnych

 Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów
  • Minimum 1,5 roku komercyjnego doświadczenia w programowaniu w Java/JEE
  • Dobra znajomość Apache AVRO
  • Praktyczna znajomość popularnych bibliotek i framework'ów
  • Praktyczna znajomość narzędzi do wersjonowania i pracy wspólnej jak Git/SVN/Bitbucket
  • Znajomość technologii webowych
  • Umiejętność programowania wielowątkowego
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych (SQL/NoSQL)
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Chęć rozwijania swoich umiejętności zawodowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego

 Firma oferuje:

  • Współfinansowanie kursów językowych
  • Materiały do nauki oraz finansowanie certyfikatów
  • Stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie (Umowa o pracę bądź B2B)
  • Praca nad projektami również dla zagranicznych klientów
  • Świetna lokalizacja - w samym centrum miasta
  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny