Mid/Regular Front-End Developer (Angular)

Data utworzenia: 2017-03-09

Ogłoszenie w: Białystok

Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w tworzeniu najwyższej jakości rozwiązań IT poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Białystok

 Twoje zadania:

  • Tworzenie wysokiej jakości kodu zgodnie z wytycznymi i specyfikacją
  • Projektowanie rozwiązań w oparciu o analityczne myślenie
  • Dbałość o wysoką jakość tworzonych rozwiązań
  • Projektowanie layoutów aplikacji w oparciu o zasady UX, WAI/WCAG i standardy projektu

 Nasze oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość HTML5 i CSS3, Angular, JavaScript, jQuery, RWD, ECMAScript (wersja od 5 w górę).
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Umiejętność tworzenia semantycznie poprawnych dokumentów HTML oraz optymalizacji pod SEO
  • Umiejętność programowania z użyciem JS Design Patterns
  • Znajomość standardów (m.in. W3C, w tym WAI) i aktualnych trendów w zakresie rozwoju aplikacji typu front-end, umiejętność zapewnienia poprawnego wyświetlania CSS i pracy skryptów JS na różnych przeglądarkach oraz na platformach mobilnych
  • Znajomość zasad graceful degradation/progressive enhancement
  • Znajomość narzędzi SVN, JIRA, Adobe Suite
  • Rzetelność, dokładność i systematyczność
  • Umiejętność samoorganizacji pracy

 Oferujemy:

  • Sprawny i szybki proces rekrutacyjny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Forma zatrudnienia w postaci Umowy o pracę bądź B2B (do wyboru)
  • Elastyczne godziny pracy (8 godzin pomiędzy 7 a 19)
  • Współfinansowanie kursów językowych
  • Materiały do nauki oraz finansowanie certyfikatów
  • Stabilne zatrudnienie
  • Praca nad projektami również dla zagranicznych klientów
  • Świetna lokalizacja - w samym centrum miasta