Mid/Senior Javascript Developer (React+Redux)

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-03-11

Ogłoszenie w: Gdynia

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy 1-2 dni w tygodniu zdalnie
  • Biuro w wygodnej lokalizacji
  • Możliwość zatrudnienia na umowę B2B/UoP
  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny
  • Praca na sprzęcie firmowym dopasowanym do potrzeb i wymagań lub własnym

Obowiązki:
  • Praca przy projektowaniu i programowaniu rozwiązań w języku JacaScript przy użyciu React/Redux
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Rozwój i utrzymanie dużej platformy webowej zorientowanej na rynek USA

Wymagania:
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość Javascript oraz React/Redux
  • Znajomość:
    • Redux-saga
    • Webpack
    • ES6
    • GIT
    • Side rendering
    • Code splitting
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość UX
  • Znajomość SASS / LESS