Młodszy Administrator IT/ Inżynier Wsparcia Technicznego

Dodane przez:

Zdjęcie Grupa Most Wanted

Grupa Most Wanted

Firma

Data utworzenia: 2015-11-16

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży nowych technologii, poszukujemy doświadczonych i dynamicznych Kandydatów na stanowisko Młodszego Administratora IT/ Inżyniera Wsparcia Technicznego.
Obowiązki

Obowiązki

Wsparcie techniczne w zakresie systemów IT, Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych, Współpraca i kontakt z klientami oraz dostawcami w zakresie wsparcia technicznego, Opracowywanie dokumentacji technicznej, Tworzenie nowych aplikacji bazodanowych.
Wymagania

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne, Znajomość języka Java, baz danych SQL oraz systemu Linux, Komunikatywna znajomość języka angielskiego, Zdolność analitycznego myślenia, Dobrej organizacji pracy własnej i zespołu.
Oferta

Co oferujemy?

Atrakcyjne wynagrodzenie, Interesującą i niezależną pracę w międzynarodowym środowisku, Elastyczne godziny pracy, Prywatną opiekę medyczną, Możliwość rozwoju wśród najlepszych specjalistów, Dobre warunki pracy w nowoczesnej firmie, Dofinansowanie do karty Multisport.
Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)