Młodszy Analityk ds raportowania i baz danych

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającego się banku na rynku polskim, szukamy osoby na stanowisku:

miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • Dokumentowanie istniejących raportów, analiza oraz tworzenie i dostarczanie raportów analitycznych w uzgodnionym standardzie, czasie i budżecie przy ścisłej współpracy z działami biznesowymi.
  • Zgłaszanie i obsługa zgłoszeń serwisowych w zakresie wybranych aplikacji oraz przeprowadzanie aktualizacji wybranych systemów zgodnie z obowiązującymi procedurami.
  • Wsparcie i konsultacje dla Departamentów Biznesowych z zakresu systemów raportowych.
  • Codzienna obsługa, utrzymywanie, konfigurowanie i rozwój systemów raportowych.
  • Znajomość procesów biznesowych oraz systemów informatycznych w tym Hurtowni Danych odzwierciedlających te procesy.
  • Uwzględnienie wymagań DR/BCP w planowaniu, wdrażaniu, dokumentowaniu oraz utrzymaniu systemów informatycznych.
  • Dokumentowanie i udział w testach ciągłości działania BCP/DR, zgodnie z procedurami.
  • Zdobywanie wiedzy dotyczącej rozwiązań i metodologii informatycznych.
  • Inne obowiązki i zadania zgłoszone lub przyporządkowane przez przełożonego w ramach zadań Departamentu Informatyki.

 Nasze oczekiwania:

  • Umiejętności analityczne w zakresie raportowania,
  • Znajomość SQL,
  • Podstawowa znajomość Oracle,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Orientacja na rozwiązywanie problemów i aktywne poszukiwanie rozwiązań,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

 Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w projektach informatycznych
  • Doświadczenie w pracy w sektorze finansowym - środowiska:
    • SAS
    • Def3000

 Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w stabilnej firmie o uznanej marce