Młodszy analityk (obszar służby zdrowia)

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-04-18

Ogłoszenie w: Wrocław

Do Asseco Poland do jednego z naszych Pionów, zajmującego się realizacją projektów w obszarze służby zdrowia poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Analityka, która chce poszerzać swoje zainteresowanie lub już zdobyte pierwsze doświadczenia w obszarze analizy. Zainteresowany? Zapraszamy do zapoznania się wymaganiami na to stanowisko.

Główne zadania:

  • aktywny udział w procesie zbierania i definiowania wymagań od klientów,
  • analiza zgłoszeń klientów,
  • wsparcie procesów projektowania i produkcji realizowanych projektów,
  • proponowanie oraz weryfikacja rozwiązań,
  • kontakt z klientem w zakresie realizowanych zgłoszeń,
  • dokumentowanie prowadzonych prac,
  • realizowanie zadań zgodnie zobowiązującymi zasadami ISO i przyjętą metodyką pracy

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (informatyczne lub powiązane z obszarem służby zdrowia),
  • zdolności analityczne
  • umiejętność zbierania wymagań i rozpoznawania potrzeb klientów,
  • umiejętność analizy i projektowania procesów biznesowych,
  • znajomość / zainteresowanie metodyką i narzędziami modelowania systemów informatycznych (UML),
  • znajomość baz danych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną pracę z dokumentacją techniczną,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane:

  • pierwsze doświadczenie w pracy jako analityk
  • znajomość / zainteresowanie zagadnieniami z zakresu zarządzania służbą zdrowia,
  • umiejętność prowadzenia prezentacji,
  • umiejętność nawiązywania dobrych relacji z klientem,
  • znajomość zagadnień testowania systemów informatycznych,
  • umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, sumienność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • pracę w jednej z czołowych firm branży IT w Europie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
  • udział w realizacji największych projektów informatycznych w Polsce
  • pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne i językowe, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych)

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj teraz" na dole strony.