Młodszy Automatyk UR

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-06-07

Ogłoszenie w: Wałbrzych

Kogo szukamy?

Zadania:

  • wykonywanie konserwacji, napraw bieżących i remontów maszyn i urządzeń
  • prowadzenie dokumentacji interwencji w maszynach i urządzeniach
  • zgłaszanie zapotrzebowania na wymienne części maszyn i urządzeń
  • analizowanie przyczyn awarii i wprowadzania rozwiązań eliminujących źródło problemu

Wymagamy:

  • wykształcenia technicznego w kierunku: Automatyka i Robotyka, Mechatronika, Elektrotechnika, Elektronika
  • miejętności czytania schematów elektrycznych
  • znajomości MsOffice
  • uprawnień SEP (grupa E1, E2 oraz E3)
  • znajomości języka angielskiego
  • dobrej organizacji pracy, zaangażowania, sumienności, umiejętności pracy w grupie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • bogaty pakiet socjalny m.in.: premie uznaniowe, dofinansowanie do karty sportowej, piknik rodzinny, darmowa zupa, kawa i owoce, świąteczne karty podarunkowe oraz inne świadczenia z funduszu socjalnego
  • opiekę medyczną dla pracownika + opcja dla rodziny
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia i dalszego rozwoju w międzynarodowej firmie w branży automotiv
  • możliwość poznania nowoczesnych technologii
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez system szkoleń i wdrażania własnych pomysłów