Młodszy Programista ASP.NET C#

Data utworzenia: 2016-04-12

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta Firmy realizującej projekty dla największych globalnych koncernów poszukujemy :

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje super zadania:

  • Tworzenie aplikacji deskopowych lub webowych

 Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji na platformę ASP.NET (MVC)
  • Znajomość języka C#
  • Znajomość MS SQL Server/PostrgreSQ

 Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Entity Framework, LINQ, NHibernate
  • Znajomość HTML, CSS, jQuery i innych technologii webowych

 Proponujemy:

  • Prace w międzynarodowej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Odpowiednie wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia