Młodszy programista CRM - SalesForce

Data utworzenia: 2016-01-25

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, jednego z najwiekszych w Europie Domu Maklerskiego, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • tworzenie i rozwój systemu CRM / SalesForce
  • współpraca z analitykami i testerami
  • udział w procesie testowania tworzonego oprogramowania
  • serwisowanie aplikacji

 Od kandydata oczekujemy:

  • minimum rok doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku
  • znajomość platformy SalesForce
  • dobra znajomość języka Apex lub Java
  • absolwenci lub studenci ostatnich lat (informatyka, elektronika lub pokrewne)
  • dobra orientacja w zakresie OOP,
  • znajomość systemów operacyjnych rodziny Windows oraz UNIX/Linux
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • znajomość Tomcat - konfiguracja i tworzenie aplikacji
  • umiejętność analizowania i szybkiego rozwiązywania problemów
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • dobra znajomość języka angielskiego

 Dodatkowe atuty:

  • znajomość tworzenia aplikacji Webowych
  • znajomość narzędzia Maven
  • znajomość systemu Jira
  • znajomość systemów kontroli wersji GIT/SVN

 Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • udział w nieszablonowych projektach informatycznych realizowanych w obszarze globalnego rynku finansowego realizowanych w oparciu o metodykę Agile i Scrum
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • pracę z doświadczonymi programistami
  • pakiet świadczeń pozapłacowych