Młodszy Programista Java - Jira

Data utworzenia: 2016-01-26

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, jednego z najwiekszych w Europie Domu Maklerskiego, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Realizowane zadania:

  • Tworzenie i rozwój systemu Jira
  • Współpraca z analitykami i testerami
  • Udział w procesie testowania tworzonego oprogramowania
  • Serwisowanie aplikacji

 Od kandydata oczekujemy:

  • Dobra znajomość języka Java
  • Dobra znajomość platformy Jira pozwalająca na tworzenie nowych funkcjonalności
  • Dobra orientacja w zakresie OOP, przynajmniej na poziomie świadomości istnienia wzorców projektowych
  • Absolwenci lub studenci ostatnich lat (informatyka, elektronika lub pokrewne)
  • Znajomość systemów operacyjnych rodziny Windows oraz UNIX/Linux
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Znajomość Tomcat - konfiguracja i tworzenie aplikacji
  • Umiejętność analizowania i szybkiego rozwiązywania problemów
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Dobra znajomość języka angielskiego

 Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w nieszablonowych projektach informatycznych realizowanych w obszarze globalnego rynku finansowego realizowanych w oparciu o metodykę Agile i Scrum
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • Pracę z doświadczonymi programistami
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych