Młodszy programista Java

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-06-13

Ogłoszenie w: Kraków

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Unikatową możliwość pracy nad nowymi produktami - nie tylko utrzymanie istniejącego kodu :)
  • Realne możliwości wpływu na nowe rozwiązania i produkty,
  • Solidną dawkę wiedzy od specjalistów z najwyższej półki,
  • Świetną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do poziomu umiejętności i zaangażowania,

Obowiązki:
  • Bieżąca kontrolowanie działania aplikacji
  • Współpraca przy tworzeniu planów rozwoju aplikacji
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami
  • Udział w różnych etapach cyklu trwania projektu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji

Wymagania:
  • Doświadczenie w programowaniu w języku Java
  • Znajomość Javascript i HTML5
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Otwartość na wyzwania oraz chęć rozwoju i zdobywania doświadczenia
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów (preferowane kierunki techniczne)