Młodszy Programista Java

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-04-12

Ogłoszenie w: Opole

Kogo szukamy?

Oferujemy:

  • Pracę w firmie, będącej szóstym producentem oprogramowania w Europie
  • Pracę z wykorzystaniem nowych technologii przy bardzo fajnym projekcie dla branży finansowej
  • Wspaniały i przyjazny zespół, który zawsze służy pomocą
  • Nieformalną kulturę pracy zespołowej - mówimy do siebie po imieniu, nie narzucamy sztywnego dress codu, a w kuchni czeka na Ciebie pyszna kawa i owoce
  • Dodatkowe benefity (szkolenia merytoryczne i językowe, opieka medyczna, karta sportowa, program ubezpieczeń grupowych)

Poszukujemy osoby, która dołączy do Asseco Poland S.A. i wesprze zespół deweloperski pracujący nad rozwijaniem aplikacji i systemów dla biur maklerskich. Do jej głównych zadań będzie należało:

Główne zadania:

  • Rozwój i implementacja wymagań w aplikacjach Java i JEE
  • Utrzymywanie istniejących aplikacji
  • Tworzenie i testowanie prototypów rozwiązań
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z projektem

Wymagania:

  • Pierwsze doświadczenia w programowaniu w języku Java, HTML5, CSS3
  • Znajomość SQL i relacyjnych baz danych
  • Mile widziana znajomość JavaScript, AngularJS, Bootstrap
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Mile widziane własne realizacje projektów

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj teraz" na dole strony.