Młodszy specjalista IT z językiem niemieckim

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-09-18

Ogłoszenie w: Opole

Kogo szukamy?

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenia grupowe)
  • Szkolenia przed przystąpieniem do pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Jasną ścieżkę kariery

Zadania:

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klienta w języku niemieckim
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem
  • Udzielanie informacji klientom i pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Prowadzenie rejestru zgłaszanych problemów i wniosków

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)
  • Komunikatywna znajmość języka angielskiego (A2)
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej