Młodszy Tester Automatyczny

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-09-19

Ogłoszenie w: Gdynia

Kogo szukamy?

Twoje zadania:

  • Konfiguracja i utrzymanie środowisk testowych
  • Analiza dokumentacji analitycznej
  • Tworzenie planów i scenariuszy testów automatycznych oraz skryptów testowych
  • Dostosowanie skryptów testowych do zmian w systemie informatycznym
  • Testowanie oprogramowania
  • Weryfikacja wyników wykonania skryptów testowych i poprawności działania systemu informatycznego

Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:

  • Podstawowa znajomość języków programowania np. JavaScript, C#, VBScript
  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych
  • Znajomość procesów i metodologii wytwarzania i testowania oprogramowania

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów (np. Selenium, Selenium WebDriver, Test Complete)
  • Znajomość zagadnień związanych z Continuous Integration; (Jenkins)
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania testami oraz raportowania błędów (JIRA)
  • Certyfikat ISTQB Certyfikowany Tester Poziom Podstawowy

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj teraz" na dole strony.