Młodszy Programista Java

Data utworzenia: 2016-10-26

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, europejskiego domu maklerskiego szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • współpraca z doświadczonym zespołem w projektowaniu, tworzeniu i rozwijaniu systemów IT/FX Trading
  • analiza wymagań i projektowanie optymalnych, skalowalnych rozwiązań
  • implementacja i przeprowadzanie testów jednostkowych i integracyjnych
  • serwisowanie nowo tworzonych aplikacji

 Nasze oczekiwania:

  • dobra znajomość języka Java
  • 1 rok doświadczenia komercyjnego w obszarze IT
  • znajomość podstaw algorytmiki oraz podstawowych struktur danych
  • znajomość warsztatu pracy programisty (IDE, SVN, Git, itp.)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat (informatyka, matematyka, fizyka)

 Dodatkowe atuty:

  • znajomość języków: C++, C# (.NET), Python
  • znajomość zasad programowania obiektowego
  • znajomość baz danych SQL oraz NoSQL
  • zainteresowania dot. systemów czasu rzeczywistego i systemów rozproszonych

 Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • pakiet świadczeń pozapłacowych
  • udział w nieszablonowych projektach informatycznych realizowanych w obszarze globalnego rynku finansowego
  • możliwość zdobycia bezcennego doświadczenia programistycznego i projektowego od najlepszych specjalistów IT