Młodszy Tester manualny

Data utworzenia: 2016-07-27

Ogłoszenie w: Wrocław

Dla naszego Klienta, firmy prowadzącej różnego rodzaju złożone projekty IT, poszukujemy kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław

 Opis stanowiska:

  • Wybór metod i narzędzi do przeprowadzania testów
  • Planowanie testów oprogramowania zgodnie z określonymi wymaganiami
  • Opracowywanie scenariuszy testowych zgodnie z dokumentacją
  • Prowadzenie testów manualnych
  • Dokumentowanie wyników testów
  • Opisywanie błędów wraz z propozycją rozwiązań
  • Współpraca z zespołem developerów i analityków
  • Opracowywanie dokumentacji użytkowej

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat mogący podjąć pracę na pełen etat lub 4/5 (preferowane kierunki informatyczne, matematyczne i pokrewne)
  • Minimum podstawowa wiedza z zakresu procesu testowania
  • Minimum podstawowa znajomość składni zapytań SQL

 Proponujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole
  • Udział w ciekawych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet sportowo-rekreacyjny