Node.js Software Developer

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-06-13

Ogłoszenie w: Poznań

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Zatrudnienie na umowę B2B lub umowę o pracę;
  • Wyjazdy/wyjścia integracyjne jak i krajowe;
  • Udział w innowacyjnych przedsięwzięciach o bardzo dużej skali złożoności;
  • Realny wpływ na strategię rozwoju oprogramowania;
  • Realizacje projektów dla klientów zagranicznych;
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole;
  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny.

Obowiązki:
  • Tworzenie mikroserwisów Dockerowych i innych modułów backend-u;
  • Integracja elementów interfejsu użytkownika wytworzonych przez developerów frontend-u z logiką i modułami backend-u;
  • Tworzenie rozwiązań działających w chmurze Microsoft Azure uwzględniających skalowalność, wydajność i bezpieczeństwo;
  • Tworzenie wydajnych, testowalnych i zarządzalnych rozwiązań;
  • Tworzenie dokumentacji developerskiej dla modułów backend-u;
  • Udział w spotkaniach związanych z architekturą tworzonego systemu;
  • Praca zgodnie z metodyką wytwarzania oprogramowania w Agile.

Wymagania:
  • Doświadczenie (min 2-3 lata) w następujących technologiach: JavaScript, Node.js, Express framework;
  • Znajomość środowiska Docker i Kubernetes oraz wiedza dotycząca architektury i budowy mikroserwisów bardzo mile widziane;
  • Wiedza związana z tworzeniem rozwiązań chmurowych, w tym obejmująca wydajność, skalowalność, bezpieczeństwo i monitoring;
  • Znajomość środowiska Microsoft Azure jest dodatkowym atutem;
  • Komunikatywność i otwartość w stosunku do innych członków zespołu;
  • Myślenie ukierunkowane na rozwiązywanie problemów;
  • Doświadczenie w pracy w zespołach Scrum'owych oraz w dzieleniu się swoją wiedzą z innymi kolegami:)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (język niemiecki jest dodatkowym atutem).