PHP 7.0 (+ Laravel) Developer

Data utworzenia: 2017-03-01

Ogłoszenie w: Katowice

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się sprzedażą rozwiązań sieciowych, serwerowych i oprogramowania, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Katowice

 Zadania:

  • Rozbudowa nowoczesnych rozwiązań e-commerce w oparciu o:
    • PHP7
    • Laravel
    • RabbitMQ
    • Elasticsearch
    • Redis, Memcache
    • MySQL, MongoDB
  • Budowa stron w oparciu o integracje z systemami:
    • Producenci rozwiązań claudowych/Microsoft CSP/
    • ERP i CRM /Microsoft Dynamics/
    • Zarządzania produktami /Akaneo/
    • Płatności /PayPal, SaferPay, WorldPay, PayU/

 Od Kandydata wymagamy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka PHP (preferowana wersja 7.0)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację oraz korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Staranność
  • Dokładność
  • Samodzielność
  • Chęć nauki i poszerzania umiejętności

 Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Realizację ciekawych i nowoczesnych projektów w międzynarodowym środowisku
  • Duży zakres samodzielności,
  • Bardzo dobre warunki pracy (nowoczesne narzędzia pracy, świetnie wyposażone biuro, elastyczne godziny pracy),
  • Pakiet benefitów (karty sportowe, podarunkowe, prywatna opieka medyczna)
  • Przyjazną, swobodną atmosferę pracy