PHP Developer 2+yrs exp/Symfony 2+

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-05-24

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Satysfakcjonującą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnych technologiach;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań;
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport;
  • Wygodną lokalizację biura z bezpłatnym parkingiem;
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole.

Obowiązki:
  • Praca przy ciekawych projektach o różnej wielkości;
  • Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami;
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych;
  • Zapewnienie bieżącego utrzymania i rozwoju serwisów internetowych.

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 1,5-2 lata;
  • Dobra znajomość PHP 5+ oraz Symfony framework wersji 2 i wyżej.
  • Umiejętność projektowania aplikacji klient-serwer opartych na http, Web Services, REST, JSON lub XML;
  • Znajomość środowiska Linux i operacji konsolowych (bash);
  • Umiejętność korzystania z systemów zarządzania wersjami (GIT/SVN);
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej;
  • Umiejętność pracy zespołowej;
  • Chęć poszerzania wiedzy.

Mile widziane:

  • Znajomość JavaScript, AngularJS, NodeJS;
  • Znajomość EzPublish, Yii framework.