Php developer

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-04-18

Ogłoszenie w: Katowice

Kogo szukamy?

Oferujemy:

  • Wraz z rozrostem zespołu perspektywa zarządzania kolejnymi programistami.
  • Preferowane 8 – 16. Możliwość ustalenia ich elastycznie.
  • Okazjonalnie możliwa praca zdalna (po osiągnięciu pewnego etapu projektu).
  • Wyjazdy na szkolenia i konferencje związane z branżą IT.
  • Praca w kilkuosobowym zespole specjalistów, w którym będziesz miał wpływ na rozwój produktu.
  • Liczą się u nas efekty, a nie przesiedziane godziny w biurze.

Zadania:

Praca przy aplikacji dedykowanej dla osób zajmujących się nieruchomościami, zarówno pośredników jak i inwestorów prywatnych. Główne zadania to aktualizowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności, dbanie o wykorzystanie nowych technologii w celu usprawnienia działania aplikacji.

Wymagania:

  • Min 2-letnie doświadczenie w pracy z PHP, MySQL.
  • Wiedza z zakresu OOP, Elasticsearch, jQuery, Memcache, GIT.
  • Poczucie odpowiedzialności. Otwartość na zmiany. Preferencje luźnej atmosfery. Sumienność.
  • Mile widziany podstawowy angielski (nie jest to warunek konieczny).
  • Wykształcenie nie jest istotne. Najważniejsze są realne umiejętności.