PHP Developer

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-09-17

Ogłoszenie w: Łódź

Kogo szukamy?

Oferujemy:

  • Stałe, stabilne zatrudnienie (forma do wyboru)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz osiąganych rezultatów
  • Dofinansowanie kart OK System i LuxMed
  • Parking z gwarantowanym miejscem dla rowerów, motorów i samochodów
  • Dobrą atmosferę pracy  i integrację z zespołem
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego
  • Cotygodniowe dostawy świeżych owoców

Opis stanowiska:

Jako PHP Programmer dołączysz do kilkudziesięciu specjalistów IT zatrudnionych w Media4U. Pracujemy w ramach mniejszych zespołów dowodzonych przez doświadczonych teamleaderów. Różnorodność problemów, z którymi się zetkniesz nie pozwoli Ci się nudzić, a elastyczne podejście do godzin pracy umożliwi łatwiejsze pogodzenie obowiązków zawodowych z prywatnymi. Realizując zadania dla kluczowych klientów firmy będziesz współpracował z pozostałymi działami firmy, w tym m.in. z Project Managerami. Twoje codzienne obowiązki to praca dla najważniejszych klientów firmy, a w szczególności:

  • wytwarzanie i rozwój aplikacji internetowych (rozbudowane platformy e-commerce) w języku PHP zgodnie z przyjętymi w firmie wytycznymi
  • zapewnienie wsparcia jako specjalista IT w zespole projektowym
  • zwiększanie wiedzy prowadzącej do realizowania wyznaczonych celów
  • samorozwój i poszerzanie wiedzy działu w zakresie technologii teleinformatycznych

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka programowania PHP 5.x
  • mile widziane doświadczenie z framework'iem Codelgniter i systemem szablonowania PHP Twig
  • mile widziane doświadczenie we wdrażaniu przynajmniej jednego z systemów OpenSource: WordPress, Magento, PrestaShop, OpenCart (umiejętność modyfikacji i tworzenia modułów)
  • dobra znajomość HTML5 (mile widziany standard XHTML) i minimum podstawowa znajomość CSS2/3 i JavaScript
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych SQL
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność, samodzielność w rozwiązywaniu zadań
  • znajomość języka angielskiego
  • chęć ciągłego poszerzania wiedzy m.in. przez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz korzystanie z firmowej biblioteczki
  • odpowiedzialność za powierzone zadania

W treści wiadomości powinna być zawarta poniższa klauzula:
"Administratorem danych osobowych jest Media4U sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Dąbrowskiego 247/249. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie w prawnie usprawiedliwionym celu administratora danych. Mam świadomość, że wyrażenie zgody jest dobrowolne i mam prawo jej odwołania w każdym czasie. Wiem o prawie dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania."