PHP Developer (Symfony)

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-09-20

Ogłoszenie w: Wrocław

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • 30 dni wolnych całkowicie płatnych w ciągu roku (B2B)
  • Całkowita płatność przy zwolnieniu lekarskim
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca zdalna - 4 dni w miesiącu (do negocjacji)
  • Godzinna przerwa wliczona w czas pracy
  • Dofinansowanie do sportu i edukacji - 100 zł
  • Prywatna opieka medyczna - Luxmed
  • Dofinansowanie do lunch'ów - 13 zł za każdy dzień spędzony w pracy (łącznie w miesiącu ok. 250 zł ekstra)
  • Praca w metodykach zwinnych (agile/scrum)
  • Owocowe wtorki i czwartki, piwne piątki;
  • Ping-ponga, planszówki i xbox'a w przerwach w pracy

Obowiązki:
  • Tworzenie efektywnego kodu spełniającego wymagania definition of done, które uwzględniają testy jednostkowe, techniczne zależności między elementami systemu oraz wymagania biznesowe
  • Utrzymywanie niskiego długu technologicznego
  • branie udziału w hackathonach i imprezach integracyjnych

Wymagania:
  • 2 lata komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość PHP 7 oraz Symfony 2/3
  • Znajomość technologii:
    • SQL i NoSQL
    • TDD i MVC
    • REST
    • GIT

Mile widziane:

    • Elasticsearch
    • JavaScript (ES6)
    • CSS3 (LESS)
    • HTML5 APIs
    • Node.js
    • podstawy Pythona i AMP/PWA;