PHP MAGENTO Developer

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-09-13

Ogłoszenie w: Rzeszów

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwy 2-3 tygodniowy okres wdrożeniowy w siedzibie centrali firmy w Europie Zachodniej
  • ciekawe stanowisko w firmie, która wkracza na rynki Europy Środkowo-Wschodniej i dołączenie do nowo powstającego zespołu w Polsce
  • pracę dla krajowych i międzynarodowych klientów, globalnych liderów w swoich branżach
  • elastyczne godziny pracy i przyjazną atmosferę

Obowiązki:
  • odpowiedzialność za wdrażanie kompletnych stron internetowych e-Commerce oraz tworzenie nowych rozszerzeń i aplikacji używając najnowszych struktur PHP i Magento
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu Sintra Consulting

Wymagania:
  • co najmniej 2 lata doświadczenia z zakresu programowania PHP
  • bardzo dobra znajomość platformy Magento/Magento2 - zarówno pod względem wykorzystywania obecnych wtyczek, jak i modyfikacji/tworzenia dodatkowych funkcji
  • wysokie umiejętności z zakresu PHP5+, HTML, CSS, JavaScript, jQuery
  • gotowość do pracy w metodyce Agile (i podobnych)
  • znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie umożliwiająca
  • swobodna komunikacja
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć rozwijania swoich umiejętności - opłacamy kursy i certyfikaty