PHP/Magento Developer

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-06-13

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie na zasadzie b2b
  • dobrą organizację, unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • udział w szkoleniach
  • wyjazdy integracyjne oraz imprezy okolicznościowe,

Obowiązki:
  • tworzenie aplikacji internetowych w technologii PHP 7 z wykorzystaniem platformy Magento
  • tworzenie dokumentacji technicznej do wykonanego oprogramowania
  • integracja zbudowanego rozwiązania z systemami B/E klientów
  • pisanie testów jednostkowych do tworzonych modułów
  • ewangelizacja oraz budowanie bazy wiedzy e-point dotyczącej implementacji systemów e-commerce na opartych Magento

Wymagania:
  • 2 lata doświadczenia z platformą Magento
  • bardzo dobra znajomość języka PHP 7
  • dobra znajomość platformy Magento od strony programisty i administratora
  • dobra znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych
  • znajomość protokołu HTTP
  • znajomość Javascript, HTML, CSS
  • znajomość systemu Linux od strony użytkownika