PHP MAGENTO - Developer

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-06-13

Ogłoszenie w: Wrocław

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Elastyczny czas pracy(7/9-15/17), po wdrożeniu możliwa częściowa praca zdalna,
  • pracę w samym Centrum Wrocławia,
  • pracę nad jednymi z największych projektów e-commerce w Polsce i za granicą,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub b2b
  • benefity pracownicze tj. pakiet sportowy/medyczny, kurs języka angielskiego, owocowe poniedziałki, pizza day, spotkania integracyjne,
  • szkolenia certyfikowane.

Obowiązki:
  • Projektowanie i implementacja portali i systemów internetowych,
  • przeprowadzanie code review powstających elementów projektu,
  • rozwijanie istniejących systemów opartych o Magento,
  • dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań.

Wymagania:
  • Biegłość poruszania się w PHP,OOP,
  • znajomość wzorców projektowych wykorzystywanych w Magento;
  • rozumienie problemów wydajności jakie pojawiają się w projektach webowych i znajomości możliwości ich rozwiązywania, np. systemy cache,
  • umiejętność testowania i dokumentowania kodu,
  • znajomość zagadnienia Continuous Integration projektów programistycznych,
  • umiejętność implementacji integracji z systemami zewnętrznymi przy wykorzystaniu, np. API REST, JSON),
  • znajomości możliwości ich rozwiązywania, np. systemy cache,
  • umiejętność implementacji integracji z systemami zewnętrznymi przy wykorzystaniu,
  • rozumienie problemów wydajności jakie pojawiają się w projektach webowych i

pracy z przynajmniej jednym z najpopularniejszych repozytoriów kodu,

  • posiadanie wykształcenia technicznego.

Mile widziane:

  • Wdrażanie systemów e-commerce,
  • praca w Magento z wersji 1 lub 2,
  • praca w zespołach powyżej 3 osób.