PHP Ninja Developer - Symfony 2

Data utworzenia: 2016-01-20

Ogłoszenie w: Kraków

Dla naszego Klienta, prężnie działającego software house, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

miejsce pracy: Kraków

 Zakres obowiązków:

  • Rozwój nowych projektów:
    • Cloud,
    • Big Data,
    • SaaS,
    • StartUpy.
  • Wsparcie przy utrzymaniu aktualnych projektów.

 Wymagania:

  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość:
    • PHP z OOP,
    • MySQL,
    • JavaSript - jQuery,
    • HTML5,
    • CSS.
  • Bardzo dobra znajomość Symfony z Doctrine.
  • Umiejętność projektowania struktury aplikacji i bazy danych nastawionych na duży ruch i dużo danych.
  • Duże doświadczenie z MySQL i NoSQL.
  • Git - no. feature-branches, git workflow.
  • Doświadczenie z integracjami z zewnętrznymi API.
  • Nastawienie na pisanie czystego kodu.
  • Smykałka do front-endu.

 Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwości rozwoju.
  • Elastyczne godziny pracy - dla nas liczy się wynik.
  • Komfortowe stanowisko pracy w naszym nowym biurze - do dyspozycji 2x24" LCD
  • Wyjazdy na szkolenia i eventy branżowe
  • Pełną lodówkę - soki i napoje,
  • Zapas ciastek i kawy z ekspresu :-)
  • Dużą biblioteczkę i Kindle

 Inne:

Będziesz miał okazję współpracować przy projektach dla takich firm jak LPP S.A., TOYA S.A., Oktawave, PIXERS, ComZetta.