PHP REGULAR DEVELOPER

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-03-18

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B z płatnym urlopem
  • Spotkania i imprezy integracyjne
  • Świeże owoce
  • Pokój gier
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Piątkowe grille

Obowiązki:
  • Programowanie w języku PHP
  • Praca w zespole scrumowym
  • Praca nad projektami o różnych rozmiarach dla polskich i zagranicznych klientów firmy
  • Zapewnienie bieżącej konserwacji i rozwoju aplikacji biznesowych
  • Udział w projektach outsourcing'owych za dodatkowe profity

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnej pozycji
  • Bardzo dobra znajomość PHP5 lub PHP7
  • Znajomość dowolnego frameworka PHP
  • Umiejętność pracy w metodologii SCRUM
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Mile widziane:

  • Znajomość frameworka Symfony lub Laravel
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej