PHP (WEB) DEVELOPER

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-06-11

Ogłoszenie w: Gdańsk

Kogo szukamy?

Oferujemy:

  • Możliwość współtworzenia jednej z największych platform e-commercowych w Polsce,
  • Zwinne zarządzanie projektami (Scrum),
  • Pracę w doświadczonym zespole programistów,
  • Nowoczesny stack technologiczny (Jira/Bitbucket, Redis, Docker i wiele innych) oraz otwartość na wdrażanie nowych rozwiązań,
  • Intensywny rozwój zawodowy, dostęp do nowych technologii,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (możliwe inne formy zatrudnienia),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym oraz świadczenia dodatkowe: pakiet medyczny, rekreacyjny, karta multisport, ubezpieczenie grupowe, siłownię pracowniczą, owocowe czwartki, służbowe rowery.

Zadania:

  • Rozwój platformy sklepów internetowych,
  • Rola developera w zespole Scrumowym,
  • Rozwijanie oprogramowania w technologii PHP,
  • Dbanie o optymalizację i bezpieczeństwo tworzonych aplikacji,
  • Aktywny udział w wyborze i wdrażaniu technologii backendowych.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego,
  • Znajomość PHP 5 (OOP), a także chęć nauki PHP 7,
  • Znajomość SQL,
  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji Git,
  • Znajomość systemu Linux i narzędzi linii poleceń (CLI),
  • Znajomość Javascript/CSS/HTML5,
  • Podążanie za dobrymi praktykami jak CI i testy jednostkowe,
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie umiejętności czytania dokumentacji,
  • Mile widziane: doświadczenie z platformami e-commerce oraz serwisami o wysokiej dostępności (HA) i skalowalności; znajomość Magento lub Symfony 2/3; znajomość technologii takich jak PHP7, Redis, Docker, PHPUnit.