Praca jako Audytor IT u lidera rynku Consumer Finance

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-10-03

Ogłoszenie w: Wrocław

Kogo szukamy?

Twoje zaangażowanie wynagrodzimy:

  • stabilnym zatrudnieniem – umową o pracę
  • atrakcyjnym pakietem benefitów socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna, Multisport)
  • dofinansowaniem wypoczynku dla dzieci

Co jeszcze?

Zyskasz:

  • komfort pracy w nowoczesnym biurze w dogodnej lokalizacji
  • wsparcie i opieka na każdym etapie zatrudnienia

Jakie zadania Ci powierzymy?

  • Wykonanie programów audytów  - szacowanie mechanizmów kontrolnych oraz procedur zarządzania ryzykiem.
  • Przygotowanie właściwych testów potwierdzających adekwatność mechanizmów.
  • Analiza i ocena ryzyka działalności Banku oraz opracowanie działań je eliminujących.
  • Tworzenie raportów wyników prac dla kierownictwa Banku.

Jesteś idealnym Kandydatem jeśli posiadasz:

  • wykształcenie wyższe (najlepiej IT)
  • biegłość w obszarze zarządzania, bezpieczeństwa, projektach oraz usługach IT
  • rozwinięte zdolności analityczne i wysokie umiejętności syntezy
  • biegłą znajomość języka angielskiego
  • chęć pracy w grupie
  • cechy pozwalające na pracę pod presją czasu

Mile widziane doświadczenie w dziedzinie audytu IT oraz znajomość standardów COBIT.

Chcesz zostać częścią naszego zespołu? Czekamy na Ciebie!

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, zadzwoń pod numer: 508 351 455 lub napisz na adres: k.piatek@ksservice.pl.