Product Manager (system corebanking)

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-06-06

Ogłoszenie w: Kraków

Chcesz kreować strategię rozwoju kluczowych produktów bankowych? Masz doświadczenie w obszarze bankowym i znasz rynek oprogramowania dla banków? Ciągle poszukujesz nowych rozwiązań i sposobów rozwoju?

Jeśli tak, weź udział w naszej rekrutacji i dowiedź się więcej.

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • Zarządzanie produktem IT (systemem corebanking) w celu osiągania założonych efektów biznesowych, rozwoju produktu,
  • Analiza rynku w zakresie trendów i potrzeb klientów,
  • Kreowanie strategii dla rozwoju, sprzedaży i serwisu produktu,
  • Kreowanie polityki cenowej, tworzenie założeń biznesowych,
  • Zarządzanie mapą funkcjonalną produktu,
  • Zarządzanie cyklem życia produktu (product life-cycle management),
  • Merytoryczne wspieranie projektów handlowych powiązanych ze sprzedażą produktu,
  • Tworzenie planów marketingowych oraz inicjowanie działań promocyjnych i inwestycyjnych związanych zarówno z rozwojem produktu,
  • Ścisła współpraca z zespołem produkcyjnym oraz z zespołem obsługi serwisowej dla produktu w każdej fazie cyklu SDLC,

Idealnie w tej roli sprawdzi się osoba, która posiada:

  • 3-5 lat doświadczenia w zakresie tworzenia lub zarządzania rozwojem produktów IT dla sektora finansowego (bankowość, ubezpieczenia),
  • Bardzo dobrą znajomość działania produktów, usług oraz biznesowych procesów bankowych,
  • Bardzo dobre umiejętności przygotowania prezentacji i swobodę prowadzenia wystąpień publicznych,
  • Bardzo dobrą znajomość rynku oprogramowania dla banków w zakresie tak dostawców i ich produktów jak i trendów w tym zakresie,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • Cechuje ją inicjatywa, zaangażowanie oraz orientacja na osiąganie założonych celów,
  • Jest samodzielna i konsekwentna w działaniu,

a dodatkowo

  • Posiada dobrą znajomość współczesnych technologii IT oraz metodyk mających praktyczne zastosowanie przy wytwarzaniu oprogramowania,

  • Interesuje się trendami IT oraz śledzi nowości w tej branży,

Co możemy Ci zaoferować?

  • Nowe wyzwania, przede wszystkim w zakresie zarządzania produktami IT dla największych banków w Polsce  i na świecie,
  • Możliwość wdrażania nowych metod i narzędzi pracy wspierających efektywną produkcję oprogramowania,
  • Szansę na zdobycie nowych doświadczeń, sprawdzenia swoich kompetencji, ale i zdobycie nowych,
  • Udział w rozwijaniu kluczowego dla organizacji produktu IT,
  • Pracę w firmie, będącej szóstym producentem oprogramowania w Europie,
  • Nieformalną kulturę pracy zespołowej - mówimy do siebie po imieniu, nie narzucamy sztywnego dress codu, a w kuchni czeka na Ciebie pyszna kawa i owoce
  • Dodatkowe benefity (szkolenia merytoryczne i językowe, opieka medyczna, karta sportowa, program ubezpieczeń grupowych).

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj teraz" na dole strony.