Programista ABAP

Niektóre dane ogłoszenia mogą być ukryte. Zarejestruj się za darmo, aby zobaczyć pełną zawartość.

Dodane przez:

Zdjęcie Grupa Most Wanted

Grupa Most Wanted

Firma

Data utworzenia: 2015-11-30

Ogłoszenie w: Katowice

Kogo szukamy do pracy

Kogo szukamy?

Poszukujemy osoby z duszą programisty w systemie SAP w całej Polsce. Prace będą odbywać się zarówno zdalnie jak i u naszych Klientów - głównie w województwach Dolnośląskim, Opolskim, Śląskim, Małopolskim, Mazowieckim i Podkarpackim.
Wymagania

Wymagania

minimum jednoroczne doświadczenie w programowaniu ABAP umiejętność pracy w zespole samodzielność Mile widziane: znajomość języka angielskiego doświadczenie w programowaniu w innych językach (np. HTML, Javascript)
Oferta

Co oferujemy?

możliwość rozwoju zawodowego w ciekawych i dużych projektach, możliwość rozwoju również w nowych technologiach jak SAP Fiori, SAP Hana możliwość pracy zdalnej miłą atmosferę w pracy Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)