Programista ABAP z językiem niemieckim

Data utworzenia: 2016-01-26

Ogłoszenie w: Toruń

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy informatycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Łódź, Szczecin, Bielsko-Biała, Gliwice, Koszalin, Lublin, Zielona Góra, Białystok, Toruń, Bydgoszcz

 Twoje super zadania:

  • Wykorzystanie autorskich frameworków przyspieszających implementację,
  • Niebanalne zadania integracji systemów, w tym również z urządzeniami mobilnymi,
  • Pracą z bardzo kompetentnymi konsultantami/programistami z wieloletnim doświadczeniem w branży,
  • Projektowanie i rekomendowanie rozwiązań technicznych opartych o szczegółowe koncepcje biznesowe,
  • Dbałość i zapewnienie jakości wykonania na najwyższym poziomie.

 Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w rozwoju aplikacji na bazie technologii SAP ABAP, w zakresie SD i MM, mile widziane WM, FI-CO,
  • Wiedza z zakresu tworzenia nowych komponentów funkcjonalnych SAP, rozszerzenia standardu (Enhacement Framework, BAdI itd.),
  • Znajomość m.in. programowania dialogowego, Reportingu, ABAP i ABAP Objects,
  • Ukończone studia informatyczne lub inne studia techniczne,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego.

 Proponujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Karnety wstępu do obiektów sportowych,
  • Wyjazdy i spotkania integracyjne,
  • Okazję do nauki języków obcych,
  • Udział w międzynarodowych projektach,
  • Możliwość współpracy zdalnej lub w biurze w Gliwicach.