Programista Android

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Warszawa

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

miejsce pracy: Warszawa

 Opis stanowiska:

  • Tworzenie oraz utrzymanie produktów i rozwiązań opartych na systemie Android;
  • Udział w wieloetapowym procesie produkcji oprogramowania;
  • Tworzenie aplikacji oraz części systemu operacyjnego Android;

 Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym - również studenci ostatnich lat;
  • Znajomość C/C++ i/lub Javy;
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Wiedza z zakresu inżynierii oprogramowania;
  • Gotowość do okazjonalnych podróży służbowych;
  • Orientacja na innowacyjność, efektywność, terminowość;
  • Dobrej znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość kultury pracy Agile i umiejętności korzystania z takich narzędzi jak Kanban Board czy burn down chart;
  • Wyraźna chęć rozwoju swoich umiejętności, poparta udziałem w projektach open source lub aktywnym udziałem w lokalnych społecznościach lub eventach.

 Mile widziane:

  • Wiedza o protokołach sieciowych i komunikacyjnych;
  • Znajomość budowy systemów operacyjnych RTOS, Linux/Unix;
  • Doświadczenie w programowaniu urządzeń wbudowanych i/lub mobilnych;
  • Znajomość metodologii Scrum;