Programista aplikacji mobilnych Android - JAVA, J2ME

Data utworzenia: 2016-01-23

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, jednego z liderów rynku usług dodanych na telefony komórkowe szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zakres obowiązków:

  • udział w projektowaniu gier i aplikacji mobilnych
  • projektowanie przebiegu i zasad gry
  • budowanie aplikacji i interfejsu użytkownika

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne lub ostatnie lata studiów
  • znajomość jednego z języków: Java, J2ME
  • znajomość specyfiki J2ME będzie dodatkowym atutem
  • znajomość programowania zorientowanego obiektowo
  • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji
  • dużo czasu spędzane z grami komputerowymi/mobilnymi

 Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji na jedną z platform mobilnych:
    • Android,
    • J2ME,
    • iOS, iPhone
    • Win Mobile
  • znajomość biblioteki OpenGL i podobnych