Programista Aplikacji Mobilnych - platforma iOS

Data utworzenia: 2016-01-26

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta prężnie rozwijającej się firmy na rynku marketingu mobilnego szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zakres obowiązków:

  • budowa i rozwój aplikacji na systemy operacyjne iOS
  • prowadzenie wszystkich etapów prac nad projektem
  • rozwijanie metod pracy i śledzenie nowych trendów w branży

 Nasze wymagania:

  • minimum 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w programowaniu aplikacji na platformie iOS
  • umiejętność programowania obiektowego
  • znajomość wzorców projektowych
  • znajomość branży urządzeń mobilnych
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na posługiwanie się dokumentacją techniczną

 Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych
  • możliwość rozwoju